Selim'in Yeri Forum yılbaşı güncellemesi geldi.
Öğretmenler gününüz kutlu olsun.
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.
Ulu önder Atatürk'ü saygıyla anıyoruz.
Dwar'da admin kılıcı aldık.
Yenilenen Selim'in Yeri Karşınızda
Yeni Bölümlerimiz Açıldı
Forum'da World of Tanks bölümümüz açıldı! Rehber ve benzeri herşeyi bulabilirsiniz.

Yaptığımız ve Amaçlarımız

Selim'in Yeri ve selim'in yeri forum yeninilendi.Forum'da çesitli oyunlar,yemek tarifleri ve bir çok seyi görebilirsiniz.Forumda amacımız bilgi ve paylaşım forumu olmak bunun içinde bize üye olup sizde bildiklerinizi paylaşarak bize destek olabilirsiniz.Ve bize yardım edebilirsiniz. Forumumuzda istek ve öneri bölümünde hangi bölüm açılması gerektiğini söylüyebilirsiniz.Veya sitemizin gelişmesine yönelik öneriler verebilirsiniz. Mini oyunlar bölümünü ister burda ana sayfada ister forumda ücretsiz bir şekilde eski atari oyunlarını oynuyabilirsiniz. Foruma kayıt olmak için  buraya tıklıyarak bu adresten kayıt olabilir.Ve paylaşıma başlıyabilirsiniz.

Selim'in Yeri olarak amacımız bütün oyunları tanıtmak bilinmiyen unutulmuşları hatırlatmak oyunlarda yardım etmek,Ejderhalar mirasının oyunun hakkında tüm bilgilerimizi paylaşmak ve ejderhalar mirası forum'luğunu yapmak sanal alem dışında ramazan ayı ve yaz ay'larında yemek tarifi vermek. Elektronik devre tasarımlarında yardım etmek,bilgisayar donanım sorunlarını çözmek,canlı yayınlar yaparak insanları biraz güldürüp oyun v.s tanıtım yapıp eğlendirmek. Bunlar Selim'in Yeri ben Selim ve Ekibimle yaptığımız işler.Ekip Üyelerimize Gelirsek Ben Dwar,Juggernaut,Mstar,Point Blank,Leguea of legends,CS:GO,Stardoll,Sanalika ve birçok oyunu oynuyorum. Ben oyun nasıl oynanır,görevler nasıl yapılır detaylı olarak anlatıyorum. Selim'in Yeri olarak 11 yıldır hizmet vermekteyiz. Selim'in Yeri Forum olarak'ta 4 yıllımız olucaktır. Ana sayfamızda sadece bizim özel yaptığımız programlar,özel yemek tarifleri,oyunlar,canlı oyun anlatımları,incelemeler ve benzeri bu adreste forum'umuza girip bilgiler edine bilir.Bu bilgiler karşılığındada bir teşekkür'ü bize çok görmiyerek üye olun ve yorum yapın o bize yeter. Forum sayfamıza gitmek için üst menüden veya  buraya tıklayarak forum'a gidebilirsiniz. İletişim sayfamız ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Geri Facebook'ta paylaş

Selim'in Yeri Haberleri hakkında

Selim'in Yeri Haberleri kısmında blog'tan özel haberler oyunların güncelleştirmeleri ve forum'dan açtığımız ve özel seçilecek konuları görebilirsiniz.

Maxwell Tasarım

maxwell.com.trTrafo

maxwell.com.trTrafo

maxwell.com.trSanal Oyun

maxwell.com.trMaxwell RPG

maxwell.com.trMaxwell Heroes

maxwell.com.trM ISI R