Saat
Yaptığımız ve Amaçlarımız

Selim'in Yeri olarak amacım bütün oyunları tanıtmak bilinmiyen unutulmuşları hatırlatmak oyunlarda yardım etmek sanal alem dışında ramazan ayı ve yaz ay'larında yemek tarifi vermek.

Elektronik devre tasarımlarında yardım etmek,bilgisayar donanım sorunlarını çözmek,canlı yayınlar yaparak insanları biraz güldürüp oyun v.s tanıtım yapıp eğlendirmek.

Bunlar biz ve benim Selim'in Yeri ben Selim ve Ekibim olarak bunları yapıcağız Ekip Üyelerimize Gelirsek Ben Dwar,Juggernaut,Mstar,FireShot,Leguea of legends,Point Blank,Stardoll,Sanalika ve birçok oyunu oynuyorum.Ve burda oynuyan arkadaşlarımda bana neler olduğunu anlatıyorlar.Bende yazıya döküyorum.

Neden onlar yapmıyorlar dersenizde ben editör olduğum için onlar sadece oyunuyorlar.Ben ise oyun nasıl oynanır,görevler nasıl yapılır detaylı olarak anlatıyorum.

Selim'in Yeri olarak 9 yıldır hizmet vermekteyiz.

Selim'in Yeri Forum olarak'ta 3 yıllımız olucaktır.

Ana sayfamızda sadece bize özel yaptığımız programlar,özel yemek tarifleri,oyunlar,canlı oyun anlatımları,incelemeler v.s bu adreste forum'umuza girip bilgiler edine bilir.Bu bilgiler karşılığındada bir teşekkür'ü bize çok görmiyerek üye olun ve yorum yapın o bize yeter.

Forum sayfamıza gitmek için üst menüden forum'a tıklayarak gidebilirsiniz iletişim sayfamız ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.