logo
Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Ayarlar
Son mesaja git Go to first unread
Offline -Arion-  
#1 Gönderildi : 21 Şubat 2015 Cumartesi 01:28:53(UTC)
-Arion-

Sıralama: Yeni Üye

Madalyalar: Yeni üye: 10

Katılan: 21.2.2015(UTC)
Turkey

2 Mesajına Toplam 3 Kere Teşekkür Edildi.
Şans Avcıları Madalyonu Nasıl Kasılır? Cevabı Burada
Bu Konuyu Şans Avcıları Madalyonunu Nasıl Kastın Diye Soran Arkadaşlar İçin Açtım.Neyse Nasıl Yapacağınızı Anlatayım.

Öncelikle Şehir Meydanındaki ve ya Serbestlik Çayırındaki Mağazadan İstediğimiz Miktar Küçük Güç İksiri Alıyoruz.(Ben En Fazla 1000 Adet Almanızı Öneriyorum.)Ardından Baurvill Vilayetindeki Meri'nin Yerine Tıklıyoruz.Meyhanenin Ortasında Duran Dilber Meriye Basıyoruz.Bastığımızda Meyhane Yazan Yere Tıklıyoruz Tomarlar Bölümünde Eritme Tomarı Olacak Onu Alıyoruz ve Aldığımız Küçük Güç İksirlerini Tek Bir Tomarla 20 Kez Eritiyoruz Bu İşlemi İksir Bitene Kadar Yapıyoruz.İksir Bittiğin de Kumarcıya Tıklıyoruz.İlk Olarak 5 Cam ile Düello Oyununu Oynuyoruz Camlar 200 Olduğunda Bahsi Biraz Daha Arttırıp 25 Cam İle Oynamaya Başlıyoruz Camlar 500 Olduğunda 50 Likle Oynamaya Başlayabiliriz Devamıda Gelir Zaten Harika Camın Nasıl Kasılacağını Anlattık Sıra Oyunun Nasıl Oynanacağında Öncelikle Düello Oyununa Giriyoruz Bunu Herkes Anlamıştır
Puan 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11 İse Güvenli Durumdasınız Oynaya Tıklayabilirsiniz Puan 12-13 Olursa Kazanma İhtimaliniz %50 Olur Yani Tıklamak Size Kalmış.
Sizin Puanınız 21 puan Rakibinizin Puanı 20 ve Altı-22 ve Üstü İse Siz Kazanırsınız.Tam 21 Puan Her Türlü Sizi Kazandırır Ama İlla 21 Size Kazandıracak Diye Bişey Yok.Sizin Puanınız 13 Rakibinizin Puanı 12 ve Altı İse 22 ve Üstü İse Kazanırsınız
NOT:HARİKA CAMLAR İÇİN ERİTME İŞLEMİ YAPMAK YERİNE SİHİRLİ DEĞNEKTEN ÇIKMASINIDA BEKLEYEBİLİRSİNİZ.
MADALYALAR
500 Puanlık Madalya==2500 Harika Cam
1000 Puanlık Madalya==2500 Harika Cam
2000 Puanlık Madalya==5000 Harika Cam
3000 Puanlık Madalya==5000 Harika Cam
+
Toplam 15.000 CamDancing

Sorduğum Kişilerden Hayran Madalyonu İçin Ne Yapılması Gerektiğini Öğrendim Hayran Madalyonu İçin 20.000 Adet Harika Cam Eritmek Gerekiyomuş Fiyatıda 500-550 Altın Arasıymış.

http://warofdragons.com/..._info.php?nick=--Arion-- Yardım Gerekirse Ulaşabilirsiniz.
thanks -Arion-: 2 Kişi mesajın için Teşekkür Etti.
lordmage 21.2.2015(UTC) tarihinde, Selim'inyeri 28.9.2020(UTC) tarihinde
Sponsor
Offline Selim'inyeri  
#2 Gönderildi : 21 Şubat 2015 Cumartesi 01:32:06(UTC)
Selim'inyeri

Sıralama: Yönetici

Madalyalar: En İyi Yazar: Forumda en çok iş yapan kişi

Katılan: 23.2.2014(UTC)
Bay
Turkey

52 Mesajına Toplam 60 Kere Teşekkür Edildi.
Aradığım bir konuydu çok güzel olmuş.Elinize sağlık...

Düzenle Kullanıcı Tarafından 21 Şubat 2015 Cumartesi 01:32:36(UTC)  | Sebep: Sebep Bildirilmesi

Selim'in Yeri
Maxwell Heroes
Offline lordmage  
#3 Gönderildi : 21 Şubat 2015 Cumartesi 01:37:02(UTC)
lordmage

Sıralama: Üye

Madalyalar: Yeni üye: 10

Katılan: 2.3.2014(UTC)
Bay
Turkey

7 Mesajına Toplam 7 Kere Teşekkür Edildi.
Karakterim silinmeden Mor yapmıştım ama öbür oyunda bugta silinince yeniden yapamadım.d'oh! Ellerinize sağlık güzel konu birçok kişiye yararlı olucaktır.Applause
UserPostedImage
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.

Ateşleme trafoları,ozon trafolarıMaxwell Heroes(Beta)