logo
Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Ayarlar
Son mesaja git Go to first unread
Offline Selim'inyeri  
#1 Gönderildi : 25 Eylül 2014 Perşembe 23:18:56(UTC)
Selim'inyeri

Sıralama: Yönetici

Madalyalar: En İyi Yazar: Forumda en çok iş yapan kişi

Katılan: 23.2.2014(UTC)
Bay
Turkey

52 Mesajına Toplam 60 Kere Teşekkür Edildi.
*Selim'in yeri forumda reklam verebilirsiniz.Reklam çeşitlerimiz imza altına tüm her yerde görünür.Yukarıdaki reklam panosuna.Reklam fiyatlarımız aylıktır.Fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz burdaki formu doldurup gönder'rerek öğrenebilirsiniz.

*Size özel alt-bölüm örnek= metin 2 alt bölüm benim server'rım gibi ana sayfada gösterilecektir.İstediğiniz kadar konu açabilirsiniz forum kuralları içerisinde.Ücretlidir.1 kere veriyorsunuz ve bölüm sizin oluyor.Ücreti bize e-posta yolu veya bana özel mesaj atarak öğrenebilirsiniz.Private serverlar içinde açılır.

*Sitemizde oyun çalışmamız devam ediyor ama ekibimiz fazla olmadığından yanımıza moderatör arkadaşlar arıyoruz gönüllü.Aramıza katılmak istiyenler bana özel mesajdan ulaşabilirler.

*Sitemize yeni bölümler eklicez isterseniz.İstediğiniz bölümleri bu konu altında yazın bizde açalım isterseniz bölümün moderatörüde olabilirsiniz.
Eğer bu konu altına mesaj atmassanız özel mesaj atın veya bu bölüme konu açmanız yeterlidir.

*Merc elite ve marvel avengers tactics gibi bazı oyunlar kapandı o konular kapanmadan adları ve resimleri değişecektir.Eğer oyununuz burda yoksa söyleyin ekliyelim.

*Diğer oyunlar bölümü açılacaktır.Bu bölüm altında az konusu olan bölümler bulunucaktır sebep forum kalabalık olmasın diye.

*Yemek tarifleri gibi bir çok bölüm güncellenecek ve yeni konular eklenicektir.

*Bazı oyunlar için tanıtım amaçları videolar çekip sitemize koyucaz istek olursa devam edicez.

*Sitemize facebook,twitter,iletişim adreslerimiz ve sosyal ağlarımıza kolay ulaşın diye buton yapıcaz ve rahatlıkla girebileceksiniz.

İyi günler,iyi forumlar dilerim.

Selim'in Yeri
Selim'in Yeri
Maxwell Heroes
Sponsor
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.

Ateşleme trafoları,ozon trafolarıMaxwell Heroes(Beta)