logo
Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Ayarlar
Son mesaja git Go to first unread
Offline lordmage  
#1 Gönderildi : 23 Mayıs 2014 Cuma 09:43:03(UTC)
lordmage

Sıralama: Üye

Madalyalar: Yeni üye: 10

Katılan: 2.3.2014(UTC)
Bay
Turkey

7 Mesajına Toplam 7 Kere Teşekkür Edildi.
Derslerim yüünden kaç gündür paylaşamıyordum.Ve işte son gelenler

Midtown Madness geldi!

Bu delilik! 15:00 ve gelecek haftaki yama Cuma tarihleri ​​arasında, biz Midtown Manhattan, patronlar parlatma için gidiyoruz! Buna ek olarak, patronlar Terminal-Exclusive yağma damla yanı sıra ARMOR Araştırma düşmesi şansına sahip oyuncular Jocasta gelen öğeler için alışverişi yapabilirsiniz ki Sürücüler mümkün olacak.

Midtown Madness içerir ...
Buffed Midtown Patronlar - Patronlar Midtown yumurtlamaya sonraki yama kadar zorluk ve ödül parlatıldığı olacak!
Bonus XP - Tüm etkinlik boyunca, biz bir sunucu geniş XP ikramiye dahil ediyoruz!
3 Yeni Öğeler - Biz forumlarında yeni "Tasarım Bir Buluntu" yarışmasının galibi dahil sadece midtown düşmesi birkaç yeni ürün, var!
Terminal-Exclusive yağma - Exclusive yağma Midtown kendi süper kötü adam düşecek.
ARMOR Araştırma Sürücüler - Midtown Patronlar geçen hafta öğelerden birini satın almak mümkün değildi oyuncular onları başka bir çekim var, böylece ARMOR Araştırma Sürücüler düşmesi için bir şans var
Günlük Hediyeler - harika bir Midtown Madness GiftBoX almaya başladıktan sonra olay her gün yapın!
Ve dahası
Özel Günlük Hediye
Cumartesi Sadece!

Çok özel Günlük Hediyesi için Cumartesi 17 Mayıs login, sen alışkanlık kaçırmak istiyorum!

Psylocke Oyuna eklendi.

Psylocke artık Presale için kullanılabilir! Onun presale paketi% 10 normal fiyat KAPALI ve indirim sadece sınırlı bir süre için, bu yüzden acele edin ve şimdi onu paketi yakala!

Başlangıçta sadece bir telepati, Betsy ona bugün psişik ninja olmak için izin bir katil ile cesetleri geçiş sona erdi.

Kostüm Önizleme:
Marvel Heroes Psylocke ilk iki kostümler daha yakından bakmak için aşağıdaki resmi tıklayın.

Psylocke Presale Paketi
Sen bulabilirsiniz Psylocke Presale Paketi burada ! Presale Paketi onu Klasik ve X-Force Kostümler yanı sıra onun STASH sekmesinde, her Fortune Kart 1x, yanı sıra Retcon Aygıt Psylocke içerir.

Şimdi satın almak
Psylocke tartışın
Eğer Psylocke hakkında konuşmak istiyorsanız, damla Psylocke Forumda Psylocke hakkında derinlemesine tartışma için!

One-Shots Tanıtımı!

One-Shot Hikayesi nedir?
A One-Shot hikaye bize oyunun ana hikayesi ve zaman çizelgesi içinde ve dışında yer alabilir Marvel Universe hikayeler anlatmak olanak Marvel Heroes oyunu için içerik yeni bir türüdür. One-Shots hikaye tüm bölümleri değil, Marvel Heroes Universe oldukça küçük ek-çekim vardır. Onlar yeni süper kötü adamlar, yeni hareketli çizgi roman, ve aksi takdirde bir süre için ana hikayesi eklenebilir olmayabilir düşmanları yeni türlerinin dahil edilmesi için izin verir.

Kavram genellikle ya büyük Marvel Universe önemli bir rol oynayabilir izole hikayeler Marvel'ın "One-Shot" çizgi roman, geliyor.

Vibranyum Mines
Marvel Heroes için ilk One-Shot Man-Ape ve Wakanda'nın kralı olarak Kara Panter devirmek için onun girişimi üzerinde duruluyor. Goril Adam Wakanda insanları yenmek için kendi kaynaklarını kullanmak için Wakanda ana Vibranyum madenlerinden biri devralmayı planlıyor. Vibranuim madenleri ağır korunuyor olduğundan, Goril Adam diğer hainlere yardım çağırdı - Sihirbazı ve Spencer Smythe'i, Beyaz Goril Kabilesi'nin savaşçılar ek olarak.

Bu diğer hainlere Vibranyum bir önbellek almak için Man-Ape ile çalışmaya karar verdi; onun yeni Örümcek Caniler onun gelişmiş silahlar ve Smythe'den için Sihirbazı.

Nasıl Bir-Shots erişebilirim?
Düzeyinde 20 başlayarak, herhangi bir geçiş noktası üzerinde kafa ile "Terminaller" sekmesini seçin.

Mevcut İki Yeni Kostümler!
13 Mayıs 2014

İki yeni kostümler şimdi mevcuttur! Herkesin Atom komik Battle favori paralı ve Moon Knight için güncelleştirilmiş bir kıyafeti bir gelecek sürümü.

Deadpool

UserPostedImage

Atom Savaşı
Ben ile ziyaret ettiğinde bu, gelecekten benim "ileride X-Men." Ben bir pislik tür oldu, ama ben gerçekten harika zırh vardı.

Ay Şövalyesi

UserPostedImage

Marvel ŞİMDİ!
Los Angeles'ta bir çalıştıktan sonra, Marc Spector suçlular ve doğaüstü hem sokakları temizlemeye polise yardım etmek için New York'a geri döndü. Bu yeni, jet siyah ve beyaz zırh takılma, Marc yeniden Moon Knight gibi New York sokaklarında prowls.

Dr Strange Fear Itself

Dr Strange Fear Itself kılık şimdi mevcuttur! Bugün bu muhteşem kostüm tut!

Fear Itself
Yılanın karşı son bir çaba olarak, Tony Stark ve Splitlip kahramanların bir grup güçlendirmek için (StarkTech ile kaynaşmış) Asgardian silah inşa etmek için birlikte çalıştı. Kayıplar olmadan Thor'un kudretli gücü ile birlikte bu silahlar Yılanın yenilmesine yol, olmasa - Doctor Strange kanal ve geliştirmek onun spellcastingini olabilecek bir mistik personel aldı.
Not:Bazıları google çeviri ile çevirilmiştir.Kusura bakmayın bir sorun varsa konu altına yazın.
UserPostedImage
Sponsor
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.

Ateşleme trafoları,ozon trafolarıMaxwell Heroes(Beta)