logo
Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Ayarlar
Son mesaja git Go to first unread
Online Selim'inyeri  
#1 Gönderildi : 14 Aralık 2016 Çarşamba 23:17:59(UTC)
Selim'inyeri

Sıralama: Yönetici

Madalyalar: En İyi Yazar: Forumda en çok iş yapan kişi

Katılan: 23.2.2014(UTC)
Bay
Turkey

52 Mesajına Toplam 60 Kere Teşekkür Edildi.
LvL 1:Yol Başlangıç Questi

Savaşçı, Feo dünyası diyarlarında sizi gördüğümüze sevindim! Kendi yolunuzu başlatmak üzeresiniz ve bu dünyada kim olacaksınız sadece size bağlıdır. Yeni süper vuruş tekniği sahibi oldunuz, ayrıca 5 gümüş ve bir haftalığına Genç savaşçılar hayırduasını kabul ettiniz. Genç savaşçılar hayırduası güçlendiğinizde ve ikinci seviyeye ulaştığınızda kayıp olacaktır. Kasaba ortasında oyun karakteri bulunmaktadır, bu karakterde sizin için önemli bir kaç görevi vardır.

Birileri acilen yardıma gelsin! Kretsler [4] saldırdı, ben tek başıma onları yenemem... Savaşçı, bana yardım eder misiniz?! Daha çabuk!
*Ses gelen tarafa doğru bir adım bile atmayı başarmadan, her taraftan size doğru hız ile gelen iğrenç Kretsler sürüsünü gördünüz*

Hedefiniz:

Kretsler ile dövüşmek, dövüşten sonra Reis Torgorla Çernag kasabası meydanında konuşunuz.

18:03 Sizin için "Yol Başlangıcı" questi başladı. Bol şans diliyoruz!

18:03 Size Yağmacı-Kretsler lideri [4] saldırdı.

18:03 Her taraftan sinirli Kretsler saldırdı. Savununuz!

18:05 Tebrikler! Bu dünyada kendi ilke zaferinizi kazandınız. Sizin yanınızda, silahından düşmanın kanını silerek Reis Torgor duruyor. Kasabada gerçekleşen olaylar hakkında onun ile konuşmanız gereklidir.

Torgor ile Kretsler dövüşü hakkında konuşmak
Başardık... Uzun zamandan beri bu tür olaylar gerçekleşmiyordu burada. Dün akşamleyin son askeri birlik bu bölgeyi terk ettiğini anladıklarını düşünüyorum, bu yüzden saldırmaya cesaret ettiler. Savaşçı, teşekkür ediyorum, bana yardım ettiniz! Sizi bu dövüşe katmak zorunda kaldığım için özür diliyorum! Lanet olası Krtesler... Savaşçılarımın çoğu onların dişlerinden ölümünü buldular, bu iğrenç yaratıkların sayısı ise gittikçe yükseliyor... İleride ne olacağını tahmin etmeyi bile korkuyorum! Savaşçı, ben sizi daha önce bu kasabada görmemiştim! Siz yenisiniz her halde?! Sizi bu şekilde karşıladığım için kusura bakmayınız: Kasabama hoş geldiniz, ben buranın yöneticisiyim. Başkentimizden uzaklarda yaşadığımıza rağmen burada size gereken her şeyi bulabileceksiniz: antrenman için Arenayı, dövüşte öldüğünüz zaman kendinizi diriltmek için - Tapınağı: ayrıca ihtiyaçlarınızı gidermek için Mağaza bile vardır. Şimdi mağazaya gidiniz ve Hafif zırhlar bölümünden kendinize deri ceket ve deri üst dizlik alınız. Aldığınız zırh elbiseler sizi bu iğrençKretslerden ve dünyamızdaki yaratıklardan ilk zaman koruyacaktır. Bu yaratıklar günden güne daha akıllı ve daha sinsi olmaya başlıyorlar...

Hedefiniz:

Mağazaya giriniz, 'Hafif zırhlar' bölümünü seçiniz ve Deri ceket ve Deri üst dizlik satın alınız, ondan sonra Reis Torgor'a Çernag kasabası meydanına geri dönünüz.

18:10 Deri ceket ve Deri üst dizlikleri satın alabilmek için Meydanda bulunan Mağazaya gidiniz ve 'Hafif zırhlar' bölümüne giriniz. Gereken tüm nesneleri orada bulabilirsiniz.

18:08 Mağazada Deri ceket 1 adet, Deri üst dizlik 1 adet satın aldınız. Alışveriş için teşekkürler!

Deri ceket ve deri üst dizlikler satın alındı
Savaşçı, kendinize deri ceket ve deri üst dizlik satın aldınız mı? Eğer almadıysanız MAĞAZAYA gidiniz ve acilen kendinize gereken zırh elbiseleri alınız.
Evet, ben gereken deri zırh elbiselerini satın aldım, sayın Torgor.

Satın aldığınız zırh elbiseleri giyiniz. Elbiseleri giymeniz için Çantanıza giriniz, 'Nesneler' bölümünü açınız ve nesnelerin üzerinde gözükecek olan mavi oka tıklayınız.
Elbiseler üzerimde ve sanki benim için yapılmışlar!

Deri ceket ve deri üst dizlikler satın alındı
Genç, cesur ve sağlam zırhları olan Savaşçıyı görünce sevinçten gözlerim yaşarıyor! Bu zırhlar ile ilk zaman yaratıkların ve düşmanlarımızın saldırılarına karşı dayanabilirsiniz. Kretsler ile daha çok sefer karşılşacağımızı hissediyorum. Sizin gibi cesur Savaşçı ile karşılaştığım için gurur duymaktayım.

18:11 Siz "Yol Başlangıcı" questini başardınız.
18:11 Kabul edildi: 25 tecrübe. Şu an zırh elbisesi sahibisiniz, gönül rahatlığı ile şehir dışına, yaratıklar ve düşmanlar saldırılarına uğrama tehlikesinden korkmadan, çıkabilirsiniz.

LvL 1 : Feo Dünyası'nı Tanımak

Merhaba Savaşçı! Gördüğüm kadarıyla Feo'da yenisin ve buraları pek tanımıyorsun! Eğer Feo Dünyası ve burada neler yapabileceğin hakkında hakkında bilgi edinmek istersen, yararlı bilgileri içeren kitapları kullanabilirsin. Özellikle bilmek istediğin birşey mi var? Belki sana bu konuda yardım edebilirim.

Eğer daha çok sorun varsa, oyunun genel chatinde Oyun Yardımcısı'na veya mentorlara sorabilirsin.

Hayır teşekkürler. Yardıma ihtiyacım yok.
Tabi ki Feo Dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterim!

Feo Dünyası'nı Tanımak
Hangi konuda yardıma ihtiyacın var?
Feo Dünyası'nda ilk olarak ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum.
Nasıl dövüşeceğimi ve menüyü nasıl kullanacağımı bilmek istiyorum.
Yaratıkları nasıl öldüreceğimi öğrenmek istiyorum.
Bir yerden başka bir yere nasıl gideceğimi ve bazı nesneleri nasıl bulabileceğimi öğrenmek istiyorum .
Bana verilen görevleri nasıl yapacağımı öğrenmek istiyorum.
Belirli yaratıkları öldürdüğümde ne gibi ödüller kazanacağımı öğrenmek istiyorum.
Oyunu daha rahat oynayabilmek için Game-Klient programını indirmek istiyorum .
Sıkça sorulan soruların cevaplarını görmek istiyorum (FAQ).
Teşekkürler, yeterince bilgilendiğimi düşünüyorum.

LvL 1 : İlk kan

Selamlıyorum sizi Savaşçı! Sizi tekrar gördüğüm için mutluyum.
Uzun ömürler size Reis Torgor!

Önce söylediğim gibi Feo dünyası çok tehlikeler ile dolu, bizim hayatımız ise — bitmek bilmeyen savaşlarda geçer. Yerleşimdeki savaşçıların çoğu şimdi kanlı düşmanlarımız olan insanların zengin topraklarına sefer ile gittiler. Komutan Noriy'in, burdaki köy askeriyenin yöneticisidir, köyü yaratıklardan koruması için savaşçılara ihtiyacı vardır. Elinde silah tutabilen herkesi ona yardıma göndermemi rica etmiştir. Noriy'ye yardım etmeyi kabul ediyormusunuz?
Evet, ben hazırım! Sayın Torgor.

Bunu duymaktan gurur duydum! Noriy'yi kasaba dışında bulunan evinde bulabilirsiniz.
Hedefiniz:

Kasaba dışında bulunan Tüten Kraterlere gidiniz ve Komutan Noriy ile yaratıklardan kasabayı kurtarma konusunda konuşunuz.

18:31 Sizin için "İlk kan" questi başladı. Bol şans diliyoruz!

Bana Reis Torgor'un bahsettiği genç ve cesur Savaşçı siz olmalısınızdır?!
Selamlıyorum sizi Komutan! Benim hakkımda mı konuşuyorsunuz? Sizin emirlerinizi yerine getirmeye hazırım!

Siz daha gençsiniz, dövüş ustalığınızı daha çok geliştirmeniz gerek. Ama gördüğünüz gibi düşmanlarımız rahat nefes almamıza izin vermiyorlar. Tehlikeli düşmanlar ile karşılaşmanız gerekecek.
Ben hazırım!

İğrenç Kretsler [1] bizim köyümüze saldırdılar. Bu yaratıkların boyutları ufak oldukalrına bakmayın, dişlerin sivrililiğine ve becerilerine Mağara Durghargı bile imrenir. Kretsler köyümüze saldırdılar, kadınlarımızı öldürüyorlar, çocuklarımızın canını alıyorlar. Bu felaketin sonunu getirmemiz gerek. Sizden beş Kretsi öldürmenizi istiyorum. Onları öldürdüğünüzün kanıtı olarak bana onların kuyruklarını getiriniz. Eğer Kretsler sizi öldürürlerse, köyümüzde bulunan Tapınakta tekrar dirilip, silahınızı tekrardan elinize alabileceksinizdir.
Hedefiniz:

Kretsleri öldürünüz onların (5 adet) kuyruklarını toplayınız ve Tüten Kraterler bölgesinde bulunan Komutan Noriy'ye götürünüz.

18:34 Yeni vazife kabul ettiniz, 5 Krets öldürmeniz gerek. Kretsleri öldürmeye başlamanız için, avlanma linkini kullanın, ilk önce AYI RESMİ olan düğmeye basmanız gerek.

18:35 Siz Krets [1] saldırdınız.

18:36 Krets kuyruğu1 ad

18:40 Gereken miktarda kuyruk topladınız. Komutana gidiniz ve ödülünüzü alınız.

Kretsler öldürüldü
Geri diri olarak geldiniz — sevindim sizin adınıza!!! Umarım iğrenç olan Kretslere onların yerini bildirmişsinizdir?!!
Evet, Komutanım! Kanıt olarak yaratıkların kuyruklarını size getirdim.

Teşekkür ederim! Torgor'a geri dönün ve bana nasıl yardım ettiğinizi anlatınız ona. Yardımlarınız için sizi ödüllendireceğini düşünüyorum.
Hedefiniz:

Reis Torgor'a Çernag Kasabasına geri dönün ve kretsleri yendiğinizi anlatınız.

18:41 Alındı: Krets kuyruğu 5 ad.

Sizin zırh elbiselerinizin üzerinde iğrenç Krets yaratıkların kanını görüyorum. Dövüş nasıl geçti?
Evet reis Torgor. Komutan Noriy'ye kasabayı Kretslerden temizlemeye yardım ettim ve onlardan bir kaçını öldürdüm bile.

Tebrik ediyorum. Bu ödülü, minettarlığımızın simgesi olarak kabul ediniz lütfen. Zamanınız olursa sizi yine beklerim. Önemli bir vazifeyi gerçekleştirmek için bana güvenilir magmarlar gereklidir.
Ödüller:

10 Gümüş

18:42 Siz "İlk kan" questini başardınız.
18:42 Kabul edildi: 50 tecrübe, 10 Gümüş.

Level 1 Güç Sınaması Questi

Bu Questi Level 1 iken Datrong Arenasındaki Komutan Gidverden Alacaksınız.
Gördüğüm kadarıyla güç ve kararlılık ile dolusunuz! Dövüşlerde yer alma ve zafer kazanma isteği ışığını gözlerinizde görüyorum. Gerçek dövüşçü için sadece istek yetersizdir, daha tecrübe ve yetenek gereklidir. Onları kabul etmeniz için dövüşmeyi öğrenmelisiniz. Antrenman salonuna gidiniz ve Antrenör Vaeron ile dövüşünüz. Antrenör size çok şeyleri öğretecektir.

Şimdiki Hedefiniz:

Arenada, Antrenman salonunda Antrenör Vaeron[1]'u yenip Arenaya Kumandan Gidver'e geri dönün.

Antrenör Vaeron

[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Merhabalar, Savaşçı. Gördüğüm kadarıyla dövüş sanatında yeteneğinizi yükseltmeyi istiyorsunuz. Zamanı boşa harcamayalım, hemen başlayalım!

Siz Antrenör Vaeron [1] saldırdınız.

Antrenör Vaeron [1]=73 Canı Var.

Antrenör Vaeron saldırı" Dövüş bitti.

Vaeron'un kırık dişi1 ad [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Antrenör Vaeron Yenildi.

Antrenör Vaeron'u yenmeyi başardınız?! Gözlerinizde kararlılık ve kendinizden emin olduğunuzu görüyorum! Hayat tecrübesi daha yüksek olanların öğütlerini dikkate alan ve öğrenme isteği olan herkese övgülerimi sunuyorum.

Level 1 Buzlu Çiçek Questi

Size verilen bu questte herhangi bir yaratık kesmeyeceksiniz.Questi Ateş Meydanında,Soyguranın Tamirathanesinde bulunan Zanaatçı Soyguradan alacaksınız.

Zanaatçı Soygura:
Merhabalar, Savaşçı! Buyurun, girin, hayır-hayır kapıyı kapatmayınız! Burda sıcaktan ölebilirsiniz! Tamirathanemde topraktan yapılan nesneler eriyor bu sıcaktan!

Çalışmam gereken şartlara bir bakın Savaşçı! Ama ben sadece silah dövmüyorum burada, çeşitli bayramlar için hediyeleri hazırlıyorum, bende bir sene öncesine sipariş edilen siparişlerim vardır! Ama bu sıcaklıktan ve havasızlıktan benim işlerim aksamaya başladı. Keşke büyük alanları soğutabilen büyülü çiçek bende olsaydı!

Buzlu çiçek olarak adlandırılır! Söylentilere göre bu küçük çiçek dövüşte kocaman müfrezenin kızgın zırh elbiselerini soğuttu. Keşke böyle bir çiçek bende de olsaydı! Ben daha çabuk çalışacaktım, nefis ve temiz hava ile soluyacaktım. Savaşçı, belki siz bana bu iyiliği yapacaksınız?

Bana Buzlu çiçeği getirirseniz hayatım boyunca size minettar olacağım.

Ben size anlatırım! Bodur Serafimin çiçek bahçesi vardır, basit bir bahçe değildir, dünyanın en iyi ve en güzel bahçesidir! Bodur nadir çiçekleri yetiştirir, Bodurun yetiştirdiği çiçekler dünyanın bir ucunda bile yetişmiyorlar, bu çiçekleri Serafim kendi yeraltındaki bölgelerinde yetiştirmektedir. Hayal edebilirmisiniz, çiçekler yeraltında yetişiyorlar, hatta çiçek bile açıyorlar?!! Bodurun çiçek bahçesini görenler kendi şaşkınlığını ve hayranlığını saklayamıyorlar! Duyduğuma göre Buzlu çiçek bu bahçede yetişiyormuş. Serafim'e gidip bu çiçeğe ne kadar ihtiyacım olduğunu anlatsanız iyi olur, Savaşçı!

Şimdiki Hedefiniz:

Bodur Serafim'e Terkedilmiş maden ocaklarına gidiniz ve ondan Soygura için Buzlu çiçeği isteyiniz.

Bodur Serafim'e Gitmek İçin İzlenecek Yol:

Şehir Meydanı-->Şehir Ana Kapısı-->Angriyar köyüne-->Vurdaliya bölgesine-->Budrimah malikanesine-->Maettro mağarasına-->Terkedilmiş maden ocaklarına-->Bodurun tüneli

Bodur Serafim:Serafim ile Buzlu Çiçek Hakkında Konuşma

Kim yine geldi? Ben bu saatte misafir beklemiyordum!

Demek öyle, uzun zamandır ben güzel ve iyi bayanlara yardım etmemiştim! Anlatın bakalım derdinizi.

Gerçekten mi? Uzatmayınız, nedir onun derdi anlatınız çabuk!

Daha doğru olmak istiyorsanız — yetişiyorlardı. Ben onları, son çiçeğe kadar, kopardım ve Büyücü Brugilda'ya verdim. Büyücü onları benden 'Korkusuzluk' iksiri imalatı için istedi. Bizim, savaş içinde olan dünyamızda, yapılan herşey savaşan askerlerin uğruna yapılmalıdır! Ama, Soygura hep savaşçılar için çalışır. Bir fikrim var! Savaşçı, biz şimdi bu şekilde yapacağız — siz Büyücüye gideceksiniz ve ondan çiçeklerden birini isteyeceksiniz, ben ona tüm Buzlu çiçekleri az önce verdim, belki büyücü hepsini daha kullanmadı! Acele edin, yetiştirebilirsiniz. Size bol şans diliyorum!

Şimdiki Hedefiniz:

Büyücü Brugilda'ya Maettro köyüne gidiniz ve ondan Buzlu çiçeği isteyiniz.

Büyücü Brugilda:Buzlu Çiçek Hakkında Büyücü Brugilda ile Konuşma:

Ne oldu? Beni önemli işlerimden alıkoyan kimdir?!

Senin işlerin önemli, benim işlerim önemli değil demek?! Tamam anlatın bakalım sizin önemli işinizi!

Peki ya ben nasıl yardımcı olabilirim?

Zamanında yetiştiniz Savaşçı! Ben nerdeyse tüm çiçekleri harcadım, bir iki tane kaldı burda. İşiniz gerçektende önemliymiş, bir çiçeği vermek zorunda kalıyorum. Soygura Buzlu çiçek olmadan hiç bir şey yapamaz. Buyurun, alınız Savaşçı!

Kabul edildi: Buzlu çiçek1 ad. [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Şimdiki Hedefiniz:

Kabul ettiğiniz Buzlu çiçeğini Ateş meydanına zanaatçı Soyguraya götürünüz.

Zanaatçı Soygura:Buzlu çiçek elde edildi.

Am-m-ma da sıcak burada, daha fazla dayanamayacağımı hissediyorum.

İnanamıyorum, Buzlu çiçeğini bulmayı başardınız! Savaşçı, siz beni kurtardınız! Şimdi tüm siparişlerimi zamanında yapmayı yetiştireceğime inanıyorum! Size nekadar minettar olduğumu anlatmak için kelimeler yetmez! Çok sağolun!

Ödülünüz:

Siz "'Buzlu' çiçek"questini başardınız.

Kabul edildi: 75 tecrübe. Alındı: Buzlu çiçek1 ad.

Level 1 'Korkusuzluk İksirleri' Questi

Bu Questte Herhangi Bir Yaratık Kesimi Yapmayacaksınız.

Questi Maettro Köyündeki Büyücü Brugildadan Alacaksınız.

İzlenecek Yol:Şehir Meydanı-->Şehir Ana Kapısı-->Angriyar köyüne-->Vurdaliya bölgesine-->Budrimah malikanesine-->Maettro mağarasına-->Terkedilmiş maden ocaklarına-->Yarasalar inine-->Maettro köyüne-->Brugilda'nın evi

Büyücü Brugilda:'Korkusuzluk'İksirleri

Eve-e-et, çok güzel, sizin gelmeniz çok iyi oldu savaşçı! Yaşlandım ben artık...

Bundan benim süphem yok, savaşçı! Zihnim eskisi gibi parlak ve diri. Ben kendi bedenimden bahsediyorum, eskisi gibi hızlı hareket edemiyorum. Gerek te yok buna, sizin gibi genç savaşçılar varken ben herzaman yardımcı bulurum kendime!

Mükemmel! Acele yapılması gereken bir vazifem olacak size. Ben burda Komutan Noriy'in askerleri için 'Korkusuzluk' iksirlerini yaptım. Onlarda orda durumlar baya gerginmiş! İğrenç Kretsler her taraftan saldırıyorlar, yaşayanlara rahat vermiyorlar, savaşçılara genel vazifelerinden çekiyorlar, Reis Torgor savaşçılara yardım için bu iksirleri imal etmemi istedi. Çok umut veriyor Reis bu iksirlere. Evet savaşçı, bana bir iyilik askerlere ise yardım yapmaya hazırmısınız? Komutan Noriy'ya bu iksirleri götürünüz! Başarılar size, savaşçı!

Kabul edildi: Köy askeriyesi için 'Korkusuzluk' iksiri10 ad.

Şimdiki Hedef:

Kabul ettiğiniz 'Korkusuzluk' iksirlerini Tüten Kraterlere Komutan Noriy'ye götürünüz.

Komutan Noriy:Savaşçılar için 'Korkusuzluk'İksirleri:

Tamam, destek güçleri geldi! Selamlıyorum sizi, savaşçı! Kılıcınızı çıkarınız ve iğrenç Kretsleri ölürmeye başlayınız!

İyi, çok iyi savaşçı! Son bir hafta içerisinde en iyi haberi ve en iyi yükü getirdiniz! Eminim ki bundan sonra bu iğrenç yaratıklara son gelecektir! Hizmetleriniz için teşekkür ediyorum!

Ödülünüz:

Siz "'Korkusuzluk' iksirleri" questini başardınız.

Kabul edildi: 50 tecrübe, şehrinizin 5 onuru. Alındı: Köy askeriyesi için 'Korkusuzluk' iksiri 10 ad.
LvL 1: Başkente yolculuk
Sizi tekrar gördüğüm için sevindim. Kasabamızın zorlu zamanlarında sizin hizmetinizi halen aklımda tutuyorum. Sizin yardımınıza tekrar ihtiyacım var, Savaşçı!
Dinliyorum sizi Reis. Size memnuniyetle yardım edeceğim.

Her ay ben kuryeyi başkente, Dartong'a, gönderiyorum. Kurye Verkiriy'ye, bizim ırkımızın Aksakalına, kasabadaki yaşam düzeni hakkında, askeriyeye ne kadar asker gönderdiğimiz hakkında, yaratıklara ve insanlarla — hangilerini sadece toprak gübresi olarak kullanılabilirler — karşı nasıl savaştığımiz hakkında bilgileri içeren belgeleri gönderiyorum. Kuryeyi biraz evvel başkente gönderdim, ama ne yazık ki raporu tekrar yazmak durumunda kaldım...
Peki sizin kuryenize ne oldu, Torgor?

Yolda Kretsler saldırısına uğradı, iğrenç yaratıklar pençelerinden ölümünü buldu, zavallı. Yolun üzerinde, parçalanmış ve tanımlanamaz hale getirilen cesedini bulduk.
Sonu kötü biten hikayedir, Reis. Başkentimiz olan Dartrong'a Verkiriy'ye raporu benim götürmemde sakıncası varmıdır Reis?

Beni gerçekten de doğru anlıyorsunuz Savaşçı. Bu vazifenin sorumluluğu çok yüksektir, Size bu vazifeyi vermekten korkmuyorum, çünkü güveniyorum Size. Aksakal Verkiriy'ye ulaştırmanız gereken raporu alınız, koruyunuz onu ve bütün bir şekilde ulaştırınız. Size bu görevde başarılar diliyorum!
Hedefiniz:

Dartrong meydanına Aksakal Verkiriy'ye Yerleşimdeki durum raporunu ulaştırınız, bunun için size: Tüten Kraterler, Hanlık mezarlıkları, Ateş meydanı, Şehir meydanı bölgelerinden geçmeniz gerekecektir.

16:54 Kabul edildi: Yerleşimdeki durum raporu1 ad. Bu raporu Dartrong şehrine Aksakal Verkiriy'ye ulaştırmanız gerek, Aksakala ulaşmanız için Tüten kraterler, Hanlık mezarlıkları, Ateş meydanı, Şehir meydanı bölgelerinden geçeceksiniz. Haritayı da kullanabilirsiniz, harıtayı, yukarıda bulunan, YERKÜRE RESMİ olan, düğmeye basıp açabilirsiniz

Kasabadaki durum raporununun Verkiriy'ye teslimatı
Siz kim oluyorsunuz, beni ne hakla rahatsız ediyorsunuz? İnsanlar bize yine saldırdılar, komutanlarla insanlara karşı harekat planını konuşmam gerek. Anlatınız, dinliyorum sizi. Ama, unutmayın ve dikkate alınız, boşuna harcadığım her dakika birkaç magmarın hayatının kaybına neden oluyor!
Sizi fazla meşgül etmeyeceğim Sayın Verkiriy! Size Çernag kasabasındaki durum raporunu getirdim, işte, buyurun, alınız.

Neden o kadar uzun sürdü? Ben daha önce bekliyordum bu raporu. Ayrıca Çernag kasabasından gelen kurye sizden daha yaşlıydı...
Bizim kasabamıza iğrenç Kretsler saldırdı! Size raporu zamanında ulaştırmak için yola çıkan kurye Kretsler saldırısına uğradı ve öldürüldü. Bu yüzden kurye yerine raporu ulaştırmam için beni gönderdiler.

Anladım... Irkımız adına iyi hizmetleriniz için teşekkür ediyorum size. Dartrong tarafına yolunuz düşer ise bana uğramanızı rica ediyorum. Bakarsınız benim de size verebileceğim bazı vazifeler ve görevler olur.

16:56 Siz "Başkente yolculuk" questini başardınız.
16:56 Kabul edildi: 50 tecrübe. Alındı: Yerleşimdeki durum raporu 1 ad.

Level 2 Pınar içindeki ürperti Questi(Görevi)

Bu Görevi Seviye 2'de iken Ateş Vadisindeki Arpçı Sugordan Alıyorsunuz.

Arpçı Sugor:Pınar İçindeki Ürperti

*Sugor arpın tellerine hafiften dokunarak sessizce şarkı söylemektedir.*
Ne tü-ü-ür gariplik, ne tü-ü-ür bir yaratık.... Hiç de korkunç dee-ğiil aksine çoo-ook gü-ü-zee-ll
Pınarın içinde-e-e yaşıyor? Bilinmiyooooor...

Bu şarkı uzun zaman önce başımdan geçen bir macerayı anlatıyor, Zviglod bölgesinde dolaşırken gerçekleşen bir olay hakkında...

Zviglod bölgesinde dolaşırken görmediğim bir pınarın içine düştüm. Düştüğümde de ceketimi tutan kramponumu kaybettim. Krampon pınarın içine düştü. Onu çıkartmaya çalıştığımda, pınarın içine baktığımda pınarın içinin sis ve duman ile dolu olduğunu gördüm...

Kaybettiği Kramponu:[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Hepsi bu kadar da değil! Sisin yanı sıra pınardan garip kırmızı bir ışık yayılıyordu. Pınarın içine doğru baktığımda sanki iki çift göz bana doğru bakıyordu ve bu bakışlar öyle korkunçtu ki tüylerim diken diken oldu. Hemen oradan uzaklaştım.

Keşke öyle olsaydı, o gün ağzıma bir damla şarap bile koymadım. Söylüyorum ya size o pınarın içinde garip bir şeyler var. Benle dalga geçmek yerine bana kramponumu geri getirseniz daha iyi olur. Kramponu bana Aksakalımız hediye etmişti. Nasıl düşürdüm ben onu oraya...

Oraya gittiğinde sana söylediklerimin doğru olduğunu kendi gözlerinle göreceksin..

Şimdiki Hedef:

Zviglod köyüne gidiniz ve pınarın içinden elbise kramponunu çıkartınız. Ondan sonra Arpçı Sugor'a Çernag geçidine dönünüz.

Sizin için "Pınar içindeki ürperti" questi başladı. Bol şans diliyoruz!

Zviglod köyüne gidiyorsunuz solda bulunan su kuyusuna tıklıyorsunuz.

Pınara yaklaştınız, elinizi pınarın içine soktunuz ve arpçı tarafından kayıp edilen elbise kramponunu bulmayı ümitleniyordunuz. Pınarın karanlık ağızından aniden duman çıkmaya başladı ve sizin karşınıza kıvılcım saçan bir yumak fırladı. Savununuz!

Size Kırmızı Işık böceği [2] saldırdı.97 canı var.Sadece Gövdeye Vurulabiliyor.

Tanımlayamadığınız parlayan daireyi öldürdüğünüzde siz tekrar elinizi pınar içine soktunuz. Bir kaç saniye sonra Arpçı tarafından kayıp edilen elbise kramponunu ve yuvarlak bir nesneyi buldunuz. Elinizi pınardan çıkarttığınızda bulduğunuz nesneleri incelemeye başladınız. Kabul edildi: Sugor'un elbise kramponu1 ad, Garip madalyon1 ad.

Garip Madalyon:[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Kramponu Vermek için Arpçı Sugora Geri Dönün.

Arpçı Sugor:Krampon Elde Edildi

İşte bana inanmayan arkadaşta geldi! Gördüğüm kadarıyla zor bir gün geçirmiş gibisin. Hadi anlat bana, pınarın içinde ne vardı? Benim kramponum'a ne oldu buldun mu?!

İşte buyrun.. Ben sana söylemiştim. Sen de bana şarap yüzünden hayal gördüğümü söylemiştin..

Bu nesne bana tanıdık! Bu tür madalyonları denize çıktığım günlerden hatırlıyorum. Bu madalyonları Kaos ile savaşanlar kullanmaktadırlar! Eminim bu madalyonları kullandıklarından! Bu madalyon sayesinde Kaos ile savaşanlar kendi yardımlarına çeşitli yaratıkları çağırıyorlardı. Büyük ihtimal bu madalyon benim kramponum gibi pınar içine düştü ve orada aktif oldu ve bu yüzden ateş böceği sahibine yardıma geldi. Tam da bu esnada sen de oradaydın...

Önemli olanı her şeyin iyi bitmesidir. Bana elbise kramponumu iade ettiğiniz için teşekkür ediyorum, savaşçı!

Ödüller

Siz "Pınar içindeki ürperti" questini başardınız.

Kabul edildi: 200 tecrübe, Büyük dev iksiri5 ad. Alındı: Sugor'un elbise kramponu 1 ad, Garip madalyon 1 ad.

Böylelikle 5 Büyük Dev İksirini Cebe İndirmiş olacaksınız.

Lütfen Rica Ediyorum Bu Konuya Yorum Yazmayın.Herhangi bir paylaşım olursa düzgün özen vererek yazsın yoksa yazıpda konuyu kirletmesin bi'zahmet.Saçma sapan yazılarla konuyu kirletmeyiniz.

Level 2 Müzik Adına Keşif Questi(Görevi)

Bu görevi 2.Seviyedeyken Soygura Tamirathanesinde bulunan Zanaatçı Soyguradan alıyoruz.

Zanaatçı Soygura:Müzik Adına Keşif

Savaşçı, sizi bana kader gönderdi. Magmarlar için gece gündüz çalışan benim gibi değerli birinin ricasını yerine getirirsin değil mi?!

Arpçı Sugor her zamanki gibi benden, arpı için tel yapmamı rica etti, uzun zamandan beri bu telleri Sugor için imal etmekteyim. Ne yazık ki telleri imal ettiğim demiri savaşçıların zırh elbiselerine harcadım. Askeriye işleri daha önemlidir ama ben eski arkadaşımı da zor durumda bırakmak istemiyorum.

Çocukluğumda köyümüzde yaşlı bir adam yaşıyordu ve Sugor gibi arpçıydı, o zamanlarda demir şimdikinden daha da değerliydi ve bu adam demiri çok dikkatli kullanıyordu, genellikle arpının telleri için hayvanların bıyıklarını kullanıyordu. Tabii ki bu uzun zaman önceydi ama nasıl yapıldığı hala aklımda ve bu bilgileri kullanmanın zamanı geldi. Ben de tellerin imalatında demir yerine Kretslerin bıyıklarını kullanmaya karar verdim. İşin kolay yanı köyümüzün etrafında Kretsler den yeteri kadar bulunmasıdır ama ben Kretsler ile baş edemem. Senden, arpçı Sugor için, Kretslerin bıyıklarını toplamanı ve ona götürmeni rica ediyorum.

Bol şans diliyorum size, savaşçı. Bana yardım etmeyi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Krets-Liderleriöldürünüz ve onların bıyıklarından(12 adet)toplayınız ve Arpçı Sugor'a

Çernag Geçidinegötürünüz.

Siz Krets Lider kes dediğine bakmayın Level 1 57 Canı olan Krets kesin gene bıyık düşüyor.Oyundaki bir bug mıdır bilmiyorum ama.
Krets Bıyığı 12 Adet Toplamanız Gerekiyor.[Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]

Bıyıkları Topladıktan Sonra Bıyıkları Çernag Geçidindeki Arpçı Sugor'a Götürün.

*Sugor, arpında sağlam kalan teller ile arpını çalmaya çalışıyor.*

Aklımdaki fikirler, fiki-i-irle-e-er...
Lanet olsun, bu arp telleri hiç bir işe yaramaz. Sanırım Soygura eski arkadaşını unuttu...

Ne? Gözlerime inanamıyorum! Telleri verir misiniz? Hemen denemek istiyorum.
*Arpçı telleri değiştiriyor ve şarkı söylemeye başlıyor.*
Mirrou yıldızı yükseliyo-o-o-r,
Feo dünyasını adınlatıyo-o-o-r,
Bitmek bilmeyen kanlı dövüş devam ediyor,
Magmarlar zaferi kazanıyor…
Şey... ilginç bir şey... arp tellerin sesi eskisi gibi değildir, biraz basık geliyor ama benim hoşuma gitti.

İnanamıyorum! Soygura gerçekten de işinin ustası, telleri imal etmek için demir yerine bıyık kullanmak nereden aklına gelmiş?

Soygura beni bu zor durumda yalnız bırakmadı. Ona lütfen saygılarımı ve teşekkürlerimi ilet.

Alındı: Krets bıyığı 12 ad.

Şimdiki Hedefiniz:

Ateş meydanında bulunan Zanaatçı Soygura'ya elde ettiğiniz Krets bıyıklarını Sugor'a verildiği haberini iletiniz.

Zanaatçı Soygura:Arp Telleri Elde Edilerek Arpçı Sugora Teslim Edilmiştir:

Savaşçı, seni tekrar gördüğüme çok sevindim. Anlat bakalım planım işe yaradı mı?

Güzel ben de merak etmeye başlamıştım. Çocukluğumdan kalan bir anının bana yardımcı olması ne kadar güzel. Sana da yardımların için çok teşekkür ederim.

Ödülünüz:

200 Tecrübe Puanı

Alıntıdır.

Düzenle Kullanıcı Tarafından 14 Aralık 2016 Çarşamba 23:21:37(UTC)  | Sebep: Sebep Bildirilmesi

Selim'in Yeri
Maxwell Heroes
Sponsor
Offline lordmage  
#2 Gönderildi : 16 Aralık 2016 Cuma 09:04:53(UTC)
lordmage

Sıralama: Üye

Madalyalar: Yeni üye: 10

Katılan: 2.3.2014(UTC)
Bay
Turkey

7 Mesajına Toplam 7 Kere Teşekkür Edildi.
Çok yararlı olmuş saol adminim.
UserPostedImage
Bu konudaki kullanıcılar
Guest
Forumu Atla  
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.

Ateşleme trafoları,ozon trafolarıMaxwell Heroes(Beta)